~ L' Diary

vysvětčení..hmm :DD

31. ledna 2011 v 20:27 | Lucy
sc
No...abych schrnula zastak špatné to nebylo(na mě a na naší třídu :DDDbyla sem v pořadi 8!)
Ted přemýšlím jestly mám a nemám to sem napsat :DD No sami dvojky(samozřejmě 1 z takovejch tech kravin..občanka..a vychovy..) A 1 Z NJ ..sem se fakt divila(nejpřisnější uč na škole..) no pak matika...to si domyslete nebo typněte :DD A co vy??
dancee
+ zejtra se tak netešim do školy..naše (*****) učitelka si vymyslela že při hudebce budeme TANCOVAT...příšrné!..jsem na tom podobně jako Bella..jako dnes jsem 2x zakopla a 1 natahla na schodech :DD

Nechápu to

4. ledna 2011 v 20:15 | Lucy
Stává se vám to někdy??.. chci totiž obíhat (psát komentáře)SB a nejde to..ale všude na každym blogu...nejde...Nemužete mi někdo poradit??
ja vim tak že cookies je kolaček..ale techticky HTTP cookies nic nevim..POMOC


POMOC!!!
Ted koukám že nekomu to taky nejde..tak nevim snad  je to blogem.cz...jinak jestly mim pc tak to fakt neumim řešit...

Telefon

12. prosince 2010 v 16:15 | Lucy
ahoj, už opravdu potřebuji nový mobil,ale  ještě nevím jaky.Teda zatím mi padl dost do oka tenhle (viz obrázek) ale nevím jestly není moc tlustý..atd.Jestly ho někdo máte nebo nemáte  ale prostě potřebuji radu...díkynejhezčí je podle mě ten zelený..nebo modrý..

první...sníh..:/

21. října 2010 v 7:11 | Lucy
Winter!!!No tak už je to tady..musela jsem vám hned te d zdělyt moje emoce...protože sem vykoukla z okna  a co nevisím...sníh..:// njn když bydlím tady tak se to asi dalo čekat..ale hlavně zachvylku to smeje dášt a bude s toho děsná břečka..bahno..a to nepžeřiju..nepo spíš moje boty nepřežijou xDD

Někdo..hlavně děti by byli ze sněhu natšení! ale já taky ale třeba v druhé polovině listopadu..a aby to už neroztálo

Jsem tu :P :D

6. září 2010 v 19:40 | Lucy

ahojky!.

Celkem mě štve že jsem tu jsem se na blogu dlouho nehlásila(sice jsem přijela v neděli)ale je to k vzteku!Nemužu slíbyt že tu budu každý den..protože tento rok bude pro mě těžký..ale budu se snažit!

dnes jsem tak jako vždy koukla na seznam.cz...a jak tam je lišta novinky.cz tak tam bylo xDD
Ideální muž je štíhlý jako Robert Pattinson, svalnatci jsou out ..mno že by byl Rob nak ..no nevim..dit sam řiká že je lenoch,sport nemá rád ale fastfoodu je zastánce..mno koukně te na novinky TADY


Odjíždím

27. srpna 2010 v 21:50 | Lucy
pomeranče....?
Ahojky!Takže zase odjíždim..tentokrát naposled ..:D prázdniny se bouhužel chýlí ke konci a já naposlední týden(mno zasahuje do září) jedu do Itálie...Takže si nás nemažte atd..ale stejně si myslím že Karol bude dávat články a obíhat SB :)) Takže se tu mějte hezky,užívejte si posledních dnů prázdin! Bude se mi po Vás stýskat..
                                                                                                                                    
                                                                                                      Lucy

Jsem doooma :D

9. srpna 2010 v 21:28 | Lucy
Ok jsem zpět !
Jsem moc ráda že Karol byla tu hodně byla :) Dík!
Mno bylo to tam super, hrozně se mi po těch lidech bude stýskat...a ted mi připadá vše jiný 14 dní tolik se toho stalo..mi bude chvilku trvat než se zase vrátím do starých kolejí atd..
A písničku TEENEGE DREAM  jsem si upně zamilovla jak sem si jí tam pořád pouštěla. !

A napadla mě blbost dát sem nějaký fotky z "táboru"(nevim jak to nazvat..) kdyžtak v cl článku..

Odjíždím...=(

25. července 2010 v 17:06 | Lucy
Bohužel,v pondělí odjíždím(do Itálie...) Na 14 dní =( . Oh! mě se bude fakt stískat! a Fakt prominte že jsem tu ted moc nebyla prostě to nešlo,ale to už víte.. Takže si mě prosím nemažte omluvte mě zrůzných zápisů a tak podobně.Přednastavila jsem fakt páár článků,je to býdné no něměla jsem vůůbec čas.Karol se už ted nak vrátila tak doufám že bude přidávat a obíhat :)
Tak se tu mějte,,paa :)))

b

Problms..

20. července 2010 v 21:56 | Lucy
rovné
Prominte nám,,ale Karol je někde na Moravě,a já se nedostanu k PC. 1.) nemám čas(to byse ještě překouslo ale..) 2.)moc mě nepustí na pc ...

Fakt se omlouvám opravdu to nejde,po SB se mi vážně stýská.

MVR Lucy :)

Změna...je život

16. července 2010 v 19:25 | Lucy
Jestly tě to aspon trochu zajímá klikni na celí článek
.

Jsem zpět...

11. července 2010 v 18:24 | Lucy

E
Ahooj! Tak jsem zpět.Na chatě jsem se měla fajn,skoro pořád jsem se koupala v bazeně takže OK xDD.Ale dnes je ale hrozný vedro co?Mile mě překvapily SB kteří sem věrně chodily ikdyž jsem tu nebyla - DÍKY!
Hrozně moc jsem toho za ten týden prošvihla tak jdu něco přidat,zatim..

na týden....

4. července 2010 v 22:40 | Lucy
Samozřejmě že tu nebudu moct být celé prázdniny.Poslední týden v červenci a první v srpnu jsem za v Itálii..a pak poslední v srpnu(zasahuje do září-takže se uliju z prvních tří dní školy..) jsem zase v Itálii..)

A TED TU NEBUDU TÝDEN(5-11.července) Budu na chatě..)
Ale pak tu samozřejmě budu (si nemužu ujít mé narozky .. xDD) Mno tak já vám to teda řeknu...14.července mi bude 15..xDDD (ani nevim na kolik jste mě hádaly..spíš na mín..nebo víc?)

Karol bohužel v červenci asi moc nebude přidávat-protože se stěhuje,tak náký problémy s zapojení internetu..tak uvidíme

TAKŽE TENTO TÝDEN NEBUDU OBÍHAT!!! PROSÍM NEMAŽTE SI NÁS!!PŘEDNASTAVILA JSEM NĚJAKÉ ČLÁNKY,POKUD TEDA NĚKDO BUDETE CHODIT SEM KDYŽ OD NÁS  NEBUDETE MÝT ŽÁDNÝ KOMENT..
oddělovač
dakota
A ještě něco než pujdu jsem v soutěži(jo,vy víte..už to tu dávám po..x) Ale byla bych ráda kdybyste mi nějaký hlas daly (Jane daly...) Nubudu si schánět když budu pryč...

Soutěž o NEJLEPŠÍ POSTAVU Z TS  na  Twilight-tvd-fansite
prosím HLÁSEK PRO JANE VOLTURI  finále - TADY
v c č...... 

Prázdniny.....

30. června 2010 v 10:21 | Lucy
Květ
Konečně konec roku! Ikdyž já jsem ještě chtěla školu(ne kvuli učení!!)....Mno vysvěčení dopadlo..tak jak dopadlo xDD(hruza děs..) Ale Karol měla hrozně dobré !! Tak nevím co dál říct přes prazdniny tu budou přibývat články..Sice v neděli jedu na chatu..ale Karol tu asi bude...
Pak ještě napíšu jak tu nebudu...protože jedu do Italie...Tak si užijte vysvěčení,,a prázdniny!!A hlavně Eclipse ..(já na něj bohužel pudu..později..konplikace ..a nebydlim nejblíž k nakýmu velkoměstu..)

Díky vám! .))

27. června 2010 v 13:05 | Lucy
Moc vám děkuji že jste Jane daly hlas v soutěži o nejlepší postavu z TS!!! Moc za to děkuji a díky vám jsem postoupila dál :)) Zase vás nenutím ale čistě jestlly máte rádi Jane tak jí dejte hlas  Tady . Pokud samozřejmě máte radši Bree tak hlasujte proni,já ji teda moc neznám ale vím že mi ji bylo v eclipse(když jsem to četla) hrozně líto,ale určitě si přečtu tu knihu co bude oni.

Kdyby se vám chtělo..

20. června 2010 v 17:49 | Lucy
Ahoj! Jsem v soutěži k terá se jmenuje  Best cast of Eclipse a probýhá na krásném blogu věnovanému  TS a TVD, twilight-tvd-fansite.blog . Já soutěžím v kategoŕii Záporní upíři , soutěžím s Jane Volturi. Kdyby se vám chtělo, nebo máte Jane rády tak  mi prosím dejte hlas : TADY ...Díky

twilightxchange-eclipse-005.png picture by twilightmoviegifs

ICON

19. června 2010 v 12:13 | Lucy
 No,tak jsem vlastně zjistila že nemáme žádné ikonky.Tak tady jich pár je,ale stejně si myslím že nikdo nekopíruje..


  
Smrt je klidná,snadná,,život je težší

14. června 2010 v 19:04 | Lucy
To řekla Bella ve filmu stmívání(když zní Edward vysával jed..) Néé, nemyslete si že mám nějaké sebevražedné sklony!Ale tenhle věta se mi nějak líbí..
Ale samozřejně nemúžu říct jestly smrt je klidná,,ale život je určitě težší..Doufám

.....bla

14. června 2010 v 17:54 | Lucy
.
Dnes mám po dlouhé době čas na blog..takže sem něco přidám.Ted všude jsou zveřejnovány fotky,a videa z Eclipse Convention,ani  nestíhám se na vše podívat xDD.Ńaštěstí už je konec roku takže už "snat" žádný písemky,až na Fyziku-zítra píšem,ale je toto "pohoda" než dnes sme psaly 3 písemky z toho 2 zavěrečný :(((no už vim známky.. Taky mně tu pořád otravuje Betty(muj králíček) pořád běhá okolo mě-se bojimaby nerozkousala nabýječku na notes..Tak já jdu přidávát  novinky,a vimyslim nějakou "anketu"..nevim co :D

PROBLEMS

2. června 2010 v 16:04 | Lucy
Takže...chtěla jsem jen oznámit že tento týden tu moc nebudu..jak jste si už asi všimly..Pozastavovat nechci blog mně baví...ale kdybych napsala že pozastavuji napsal byste někdo, abych nekončila?? Odpověd asi znám už sama..Ted se vážně musím hodně učit, ještě do toho to hrozné počasí..a už mně to deptá xDD..a Karol si je klidně někde v Itálii..xDD.Pak mně naštvalo že jedno moje hodně dobré SBéé končí ( Darkik - mám tu od ní design..)..jsem smutná..Ale moc mně překvapilo to že do posledního článku napsala že mi děkuju...MOC dík..ikdyž tu vlastě nejsi..Tak vlastně nevím..Skončit nechci ale chtěla bych asi nějaké dobré SB(nechci říct že ted je nemám..ale né moc..) pro které bych tu byla..a mnělo by blogaření pro mně náký smysl..

..

Téma týdne- Drogy

25. května 2010 v 17:01 | Lucy
Néé nebojte o toto téma se nijak nezajímám ani jsem se nedala na téma týdne..Ale mám  k tomu
telefoun
jednu připomínku..Bude to velice stručnéé...

Už mně to vážně štve!! Pořád v kuse ve škole náký pitomí přednášky, představení,videa..atd (o drogách).Vážně já kdybych dávala velký pozor tak už jsem asi expert.. xDD Já vím jak je to duležité a blabla ..ale mně se to vážně netýká takže proč pořád...

BAD day...

15. května 2010 v 15:31 | Lucy
,.
Achjo zase se hroozně nudím....


Dnes je venku hrozně ošklivo,,na tom se i podepisuje moje nálada...
Já dnes teda nic zajímavého nedělala jen uklízela,,nebo byla na pc.. =( =(
Ani na icq ,FB nikdo není...(jasně že tam někdo je ..xDDDale myslim jako že mi nikdo nepíše)
Tak by mně zajímalo co děláte vy, v tak hrozném dni....

Pro dnešek du...

2. května 2010 v 18:07 | Lucy
b
Pro dnešek jdu...
Přidala jsem pár článků..Do rozcestníků jsem přidala nové popisky.
Vlastně jsem o víkendu nedělala skoro nic do školy..takže to budu muset napravyt.
Ještě musím: přečíst povinou četbu(malý princ), naučit se na velký recherát na Zem. , učit se nepravidelné slovesa na AJ :(((které jsem už samozřejmně před rokem něla umnět xD ) a překlad na NJ (fakt hruza o nákym klukovy s prasatem xD..)

Takže stad v týdnu se najde čas...BYE BYE

Lucy .)
                                
                 

Tak nevím...

26. dubna 2010 v 19:11 | Lucy
Ahoj,potřebovala bych pomoct


Potřebuji poradit co byste na tomto blogu uvítaly,nějakou zmněnu, něco nového , něco vylepšit,stížnosti..prostě cokoliv co vás napadne..

Hlasujte v ankete nebo mi napište koment!

Děkuji (:

About Me .)

13. dubna 2010 v 16:40 | Lucy
..Tak nak jsem zjistila že vlastně o mně nic nevíte xD(až na to že mám ráda twili...:D )
Tak jsem tu přidala pár věcí o mně (asi ještě něco přibude..), snat v pruběhu týdne něco podobného přidá Karol.)


Narození: 14.července

Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Bronzová
Bríle: jen na dálku
Povaha:  střelená xD
Temperament: Melancholik, trochu Flegmatik, Cholerik(né náký soutěživí tip ale spíš že se rychle naštvu... xD)
Škola: moc se nekamarádíme xD
Hobby:  Knihy.) , Domácí mazlíčci, PC , Keramika, trošiličičku Grafika.
Domácí mazlíčci: Zakrslí Králíček Betty a Křeček Timmmy .)
Sourozenci: 2 sestry

Co mám ráda:

Zvířata: Králíci, Hlodavci, kočky..
Barva: Fialová a Šedá ! , Zelená, hnědá a oranžová
Hudba: Lily Allen, Muse,Paramore,Katty Pery,Linkin park, twilight saga-  soundtrack a score...
Kniha: Twilight sága, Hostitel, Harry Potter, Přebyteční, trochu Označená...
Film : Twilight sága,  Push ! ,Harry Potter, Pýcha a Předsudek ..aj..
Seriál: Přátelé, Dr. House, Simpsons, Ztraceni,..
Celebrita: Rachalle Lefevre, Ashley Greene, Lily Allen, Katty Perry, Nikki Reed,Charlie Bewley,Dakota Fanning, Kristen Stewart,...
Květiny: Gerbery, Tulipány, Orchidee..
Země: Anglie, USA, Norsko..
Město: London, Forks, Los Angeles,..

The host

10. dubna 2010 v 19:45 | Lucy
host
The Host(Hostitel) je vážně super knížka!!
Vážně uplně jí žeru :D :D :D. Ne jen proto že je od Stephanie , ale to téma mě zaujalo.
Vážně doporučuji! Teda jestly stejí už nečetly :)
Ze začátku vás možná odradí (jako mě) nejen jak je velká, protože spousta lidí když sem si jí nesla z knihovny tak divně koukalo s otázkou "Taková bychle?" :D :D
A taky mě odradila na začátku mě to moc neba...ale pak sem se nak začetla a jsem natšená!
Jestly jste to už četly (asi jo ! jen já jsem tak opožděná xD ) Tak mi pls napište vaši oblíbenou postavu! Mě by to zajímalo, protože na začátku to byla moje oblíbená hlavně Melanie a trochu Jered.Ale pak už moc ne, a mám oblibenou Wandu a Iana :))

 
 

Reklama
Reklama